Netwerkoverleg Waas & Dender

Het ‘netwerkoverleg Waas&Dender’ is in deze regio het verlengde van het IROJ Oost-Vlaanderen.

Het netwerkoverleg heeft enerzijds als doel de provinciale acties die binnen het IROJ geformuleerd en uitgewerkt worden, in de regio te concretiseren en anderzijds om vanuit de basiswerking signalen op te pikken en als beleidsadvies door te spelen aan het IROJ.

SectorNaamOrganisatieE-mailadres
AndereIlse De BlockVZW De keerkringilsedeblock@telenet.be
JongerenwelzijnGuy TindemansHof ter Welleguy.tindemans@hofterwelle.be
JongerenwelzijnIris DenilAgentschap Jongeren Welzijn CBJiris.denil@jongerenwelzijn.be
JongerenwelzijnMarleen CaretteOCJmarleen.carette@jongerenwelzijn.be
JongerenwelzijnMichelien BekaertACTmichelien.bekaert@jongerenwelzijn.be
CAWMarc De VeirmanCAW Oost-Vlaanderenmarcdeveirman@cawoostvlaanderen.be
CAWPom CattoorCAW Oost-Vlaanderenpomcattoor@cawoostvlaanderen.be
CLBHilde MerckxCLB GOHilde.Merckx@g-o.be
CLBJohan Van AckerVrij CLB W&Djvacker@vclbwaasdender.be
CLBMandy WillemsCLB Waaslandmandy.willems@clbwaasland.be
CLBSara WeynCLB Waaslandsara.weyn@clbwaasland.be
GGZKristof De ClercqAZ Sint Nikolaaskristof.declercq@aznikolaas.be
GGZIlse Wauterscgg Waas en Denderilsewauters@cggwaasendender.be
GGZKathy ColsonCGG De Drie Stromenkathycolson@cgg.dedriestromen.be
K&GDavid Van SteenbergenCKG Open Poortjeckg.david@telenet.be
K&GHelmut DegraevePleegzorg Oost-Vlaanderenhelmut.degraeve@pleegzorgoostvlaanderen.be
RWORachid ZaimiRWO Waaslandrachid@rwowaasland.be
RWOMarleen StautemasRWO Dendermondemarleen.stautemas@rwod.be
VAPHBert VanackerMFC HagewindeBert.Vanacker@hagewinde.be
VAPHTim Uyttersprotde Capelderijtim@capelderij.be
VAPHDanny AelvoetTanderuisdirectie@thuisbegeleidingautisme.be