Netwerkoverleg Zuid-Oost-Vlaanderen

Het ‘netwerkoverleg Zuid Oost-Vlaanderen’ is in deze regio het verlengde van het IROJ Oost-Vlaanderen.

Het netwerkoverleg heeft enerzijds als doel de provinciale acties die binnen het IROJ geformuleerd en uitgewerkt worden, in de regio te concretiseren en anderzijds om vanuit de basiswerking signalen op te pikken en als beleidsadvies door te spelen aan het IROJ.

SectorORGANISATIENaamE-MAILADRES
AZOLVZ Aalst Sociale DienstAllaer Lievelieve.allaer@olvz-aalst.be
CARReva WegwijsCoppieters Annanncoppieters@reva-wegwijs.be
CAWCAW Oost-VlaanderenDe Veirman Marcmarcdeveirman@cawoostvlaanderen.be
CAWCAW Oost-VlaanderenVandesteene Karelkarelvandesteene@cawoostvlaanderen.be
CGGCGG ZOVLoosveldt Nancynancy.loosveldt@zov.be
CKGCKG Den BoomgaardGoossens Machteltmachtelt@denboomgaard.telenet.be
CKGCKG GlorieuxJanssens Christlchrist'l.janssens@azglorieux.be
CLBCLB NinoveDe Schauwer Anneliesannelies.deschauwer@clbninove.be
CLBVrij CLB ZOVLe Clercq Marleenmarleen.leclercq@vclbzov.be
CLBVrij CLBMoerman Katiakatia.moerman@vclbzov.be
CLBCLB GO! DenderOris Nancynancy.oris@clbaalst.be
CLBCLB GO! GeraardsbergenRoelandt Elienelien.roelandt@g-o.be
CLBCLB GO! OU-GBVan Waesberghe Valerievalerie.vanwaesberghe@g-o.be
D.O.P.D.O.P.Walraevens Ethelethel.walraevens@dop-ovl.be
Jongerenwelzijnvzw JeugdzorgAmeryckx Anjaanja.ameryckx@jeugdzorg.be
Jongerenwelzijn / voorzitterRuyskensveldDe Backer Janjan.de.backer@ruyskensveld.be
Jongerenwelzijnvzw JeugdzorgRamboer Sonjasonja.ramboer@jeugdzorg.be
JongerenwelzijnOCJSaeys Annann.saeys@jongerenwelzijn.be
JongerenwelzijnACTTaeldeman EvelienEvelien.Taeldeman@jongerenwelzijn.be
K&GKind en GezinAelvoet Anneanne.aelvoet@kindengezin.be
K&GKind en GezinDe Meerleer Carinecarine.demeerleer@kindengezin.be
PleegzorgPleegzorg ZOVDe Roo AnneleenAnneleen.DeRoo@pleegzorgoostvlaanderen.be
RADARPopov GGZLangeraert Toontoon.langeraert@popovggz.be
RADARCAW Oost-VlaanderenNotredame Tinetinenotredame@cawoostvlaanderen.be
RWORWO OudenaardeDe Clercq Diederikrwo.oudenaarde@skynet.be
RWORWO-ARAVervaet Yoshiinfo@rwo-ara.be
SDSDJ OudenaardeSpaerkeer Carolinecaroline.spaerkeer@jongerenwelzijn.be
VAPHFiolaFien CodronFien.Codron@fiolavzw.be
VAPHTanderuisKaren Uylenbroeckk.uylenbroeck@thuisbegeleidingautisme.be
VAPHMFC HeynsdaeleDe Praetere Wimwim.de.praetere@mfc-heynsdaele.be
VKVK GentEeman Joyjoy.eeman@vkgent.be